Telefon stacjonarny PANASONIC KX-TG6812 (Czarny)

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 210,00 zł

210.00
Cena netto: 170,73 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Panasonic
Kod produktu: 27F2-373A4

Opis

Redukcja szumu

Jeśli rozmówca znajduje się w hałaśliwym miejscu i trudno go zrozumieć, za pomocą jednego specjalnego przycisku można zmniejszyć poziom zbędnych dźwięków i lepiej usłyszeć jego głos.


Funkcja podtrzymywania zasilania z akumulatorów

 

Z telefonu można korzystać nawet w przypadku awarii zasilania Jeśli wystąpi przerwa w dostawie prądu, baza może być zasilana energią zgromadzoną w słuchawce, co umożliwia prowadzenie rozmów przez pewien czas.


Inteligentny klawisz funkcji

 

Klawisz NR umożliwia: - wyświetlenie listy połączeń nieodebranych , - odebranie połączenia z włączonym głośnikiem, - odebranie połączenia przychodzącego , - wyłączenie dźwięku alarmu (i przejście w tryb drzemki) , - zatrzymanie przywoływania włączenie redukcji szumu podczas rozmowy.


Kompatybilność z akcesoriami do znajdowania przedmiotów

 

Wystarczy przyczepić opcjonalne akcesorium do przedmiotów, które łatwo zgubić — można je potem szybko odnaleźć przy użyciu słuchawki. Na ekranie wyświetlana jest szacowana odległość od zgubionego przedmiotu.


Filtrowanie połączeń przychodzących

 

Można zablokować irytujące telefony od pewnych abonentów. Jeśli pojawi próba nawiązania połączenia z numeru znajdującego się na liście zablokowanych abonentów, telefon nie wysyła do takiej osoby żadnego sygnału i zrywa połączenie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl